Уряд рекомендував органам влади переглянути тарифи на тепло та гарячу воду

Кабінет міністрів рекомендував Нацкомпослуг і місцевим органам самоврядування з 1 січня 2014 року переглянути тарифи на теплову енергію та гаряче водопостачання з урахуванням нових цін на газ.

Відповідний пункт міститься в урядовій постанові №951 від 30 грудня 2013 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, центральні та місцеві органи виконавчої влади повинні проконтролювати зниження тарифів на тепло для населення.

Цією ж постановою Кабмін рекомендував Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики (НКРЕ), знизити тарифи на газ для деяких категорій споживачів, що комісія і зробила 30 грудня 2013р.

Зокрема, регулятор знизив граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів з 1 січня 2014 року на 10% - до 3,113 тис. грн за 1 тис. куб. м, для підприємств, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів – на 29,2%, до 2,448 тис. грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання).

Ціна на газ для підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) збережена на рівні 1309,2 грн за 1 тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, цільової надбавки і тарифів на транспортування, розподіл і постачання).

Згідно з постановою Кабміну №951, НКРЕ при регулярному перегляді граничних цін на газ враховуватиме не тільки курс гривні до долара, а й середньозважену ціну імпортного газу.Коментарі

Додати коментар


Anatolij

Думаю, что снижение тарифов на уровне рекомендаций так и останется. Не станет власть сама себе на хвост наступать, мешая олигархам разбогатеть за счет простых людей. А то, что большинство украинцев живут за чертой бедности, так это власть с псевдооппозицией не беспокоит, ведь если бы красные не выступали с социальными требованиями и предложениями, то оранжевые и бело-голубые напрочь бы забыли, что у людей тоже есть права и потребности

ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 11:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.