Україна на прохання Росії арештувала нерухомість Березовського

Українська сторона задовольнила запит Росії щодо накладення арешту на нерухомість Бориса Березовського.

Про це заявив генпрокурор РФ Юрій Чайка, повідомляє РІА "Новості".

"Україна задовольнила запит про накладення арешту на нерухоме майно Бориса Березовського, а також на акції в належних йому компаніях. Сербським судом продовжує розглядатися запит про накладення арешту на акції 8 компаній, що належали Березовському", – сказав він в інтерв'ю "Російській газеті", яке буде опубліковано в п'ятницю.

Нагадаємо, тіло Березовського знайшли наприкінці березня в його будинку. Перші результати розтину показали, що причиною смерті могло стати повішення. Британські ЗМІ стверджували, що колишній олігарх перебував на межі банкрутства після декількох програних ним судових процесів.

Пізніше газета Sunday Times з посиланням на джерела, близькі до бізнесмена, написала, що активи російського олігарха на момент його смерті оцінювалися в $800 млн.

У Росії на виконанні у приставів знаходиться зведене виконавче провадження на загальну суму 3,2 млрд. рублів, одним із боржників по ньому є Березовський. З 2008 року російські пристави повернули кредиторам в рахунок боргів Березовського близько 300 млн. рублів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 1:41

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.