Нацкомпослуг визначила механізм встановлення тарифів на воду

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг (Нацкомпослуг), визначила єдиний механізм встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Нацкомпослуг також удосконалила форми подачі ліцензіатами розрахункових матеріалів, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на урядову постанову, що набуває чинності з 10 січня 2014р.

Раніше при встановленні тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комісія застосовувала постанову №245 Національної комісії регулювання електроенергетики від 17 лютого 2011р. "Про затвердження процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення".

Однак даний нормативно-правовий акт не містить вичерпний перелік документів, які подаються ліцензіатами для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, і не забезпечує чіткого механізму їх подачі та розгляду.

Нова процедура встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення сприяє встановленню послідовного та чіткого механізму подачі, розгляду розрахункових матеріалів, встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; захисту прав та інтересів споживачів; координації роботи та підвищенню відповідальності ліцензіата при здійсненні розрахунків тарифів.

Нова процедура поширюється на всіх ліцензіатів комісії, які отримали в установленому порядку ліцензії на здійснення господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 12:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.