У 2013р. Boeing передав замовникам рекордну кількість літаків

Американський авіаційний концерн Boeing передав замовникам 648 цивільних літаків в 2013р., що є рекордною кількістю виконаних замовлень.

Про це повідомляє Прайм з посиланням на прес-службу Boeing.

Крім того, за минулий рік Boeing отримав 1355 твердих замовлень – це другий за величиною показник за кількістю замовлень за рік в історії компанії. За підсумками року портфель замовлень компанії склав 5080 одиниць, що також є рекордом.

"Стабільно збільшуючи темпи випуску, команда Boeing досягла найвищих успіхів в 2013 році. Цього року ми поставили нашим замовникам більше сучасних, паливно-ефективних літаків, ніж будь-коли", – заявив Рей Коннер, президент Boeing Commercial Airplanes.

За його словами, в 2014р. Boeing готуватиметься до постачання першого лайнера серії 787-9 і проводити подальшу проектно-конструкторську роботу за програмами 737 MAX, 787-10 і 777X.

У структурі Boeing функціонують два великих підрозділи – Boeing Commercial Airplanes, що займається будівництвом цивільних літаків, та Integrated Defense Systems, яке виконує космічні та військові програми. Заводи компанії розташовано в 70 країнах. Вона поставляє свою продукцію в 145 країн. Boeing співпрацює більш ніж з 5,2 тис. постачальників в 100 країнах.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.