На фінансування січневих соцвиплат спрямовано 3,2 млрд. грн.

В Україні повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог за січень, заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Про це вона сказала у п’ятницю, повідомили в прес-службі Міністерства.

"За оперативною інформацією, Держказначейство переказало 3,2 млрд. грн. на фінансування першого траншу державних соціальних допомог за січень, що відповідає поданим заявкам. Таким чином вже з наступного тижня усі, хто одержує допомоги по малозабезпеченості, сім’ї з дітьми, діти-інваліди та інваліди з дитинства мають почати одержувати ці виплати", – зазначила Королевська.

Наразі кошти вже перераховані в регіони, після чого будуть направлені в райони, а далі надійдуть до поштових відділень та банківських установ, які і здійснюють безпосередньо виплати.

Наталія Королевська нагадала, що затверджений Кабінетом міністрів порядок проведення таких виплат передбачає фінансування першого траншу до 10 числа щомісяця. Для того, щоб через тривалі свята не відбулося порушення цього графіку, документи на виплати почали збирати ще у грудні 2013 року.

«На селекторній нараді, що проходила наприкінці грудня, регіональним управлінням соціального захисту було доручено заздалегідь підготувати усі необхідні для проведення фінансування виплат документи. Це дозволило у стислі строки в перші ж робочі дні подати відповідні заявки до Міністерства фінансів», – заявила міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 8:47

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.