2013р. був піковим з виплат зовнішніх боргів, – глава Мінекономрозвитку

Минулий рік був піковим з виплат українських зовнішніх боргів, у нинішньому році боргове навантаження буде значно нижче.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, повідомили у прес-службі Кабінету міністрів.

Міністр зазначив, що нинішній рік дасть можливість посилити кредитування національної економіки. Цьому, на його думку, сприятимуть два фактори – зменшення навантаження з виплати зовнішнього боргу та іноземні інвестиції, які Україна буде отримувати в силу домовленостей, досягнутих у 2013р. в ході міжнародних візитів.

"В ході поїздок керівництва нашої країни, наприклад, в Китай, Російську Федерацію, нам вдалося домовитися про істотне збільшення потоку інвестицій. Тобто, це дасть нам потрібні обсяги коштів, щоб активізувати кредитування економіки", – заявив Ігор Прасолов.

Він висловив упевненість, що в першу чергу зусилля будуть спрямовані на продовження роботи, розпочатої в 2013р. – реконструкцію та модернізацію виробництв, підтримку пріоритетних галузей економіки і багато іншого.

"Уряд займеться, в першу чергу, модернізацією виробничих майданчиків, розвитком реального сектору економіки, приведенням стандартів якості продукції до світових норм. Усе разом збільшить конкурентоспроможність вітчизняної продукції і позиції наших підприємств на зовнішніх ринках", – зазначив міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 21:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.