Лише підвищення вартості проїзду дозволить розрахуватися за метро "Теремки", – КМДА

Заборгованість перед ЗАТ "Київметробуд" за будівництво станції метро "Теремки" може бути погашена за рахунок кредиту в сумі 500 млн грн тільки після підвищення тарифів на проїзд у столичному метрополітені.

Про це заявив виконуючий обов'язки голови Київської міської державної адміністрації Олександр Голубченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Є постанова Кабінету міністрів, в якій записано, що джерела повернення кредиту є тарифи, а в договорі з банком на отримання кредиту записано конкретно, що кошти відпускаються тільки після приведення тарифів у відповідність до постанови Кабінету міністрів", – уточнив Голубченко.

"В умовах отримання кредиту записано таку вимогу – це правда. І тому без цієї міри ми не можемо поки що отримати кредит", – додав він.

При цьому А.Голубченко вважає нормальним, що фінансування будівництва станції "Теремки" вперше в практиці столиці частково фінансується за рахунок вартості проїзду, хоча раніше це робилося тільки за рахунок бюджетних коштів.

"Станцію ми побудували, і нічого в цьому немає такого (у будівництві за рахунок вартості проїзду – ред.). Ми взяли кредит під гарантії уряду, і якщо тарифи не буде підвищено, значить, уряд повинен буде це відшкодувати з державного бюджету", – пояснив він.

За його в. о. голови КМДА, ввести подібну практику довелося через відсутність грошей у бюджеті Києва. "Раніше вистачало бюджетних коштів, а цього року ви знаєте, яким напруженим був бюджет. Ми навіть дороги не змогли відремонтувати належним чином. Чому так? Тому що не було грошей у бюджеті, не вистачало", – констатував Голубченко.

Як повідомлялося, раніше в. о. голови КМДА, що проїзд в київському метро подорожчає до 3 грн з 1 лютого 2014р.

Станція метро "Теремки " у Києві введена в експлуатацію 6 листопада 2013, проте КМДА досі не погасила заборгованість за ці роботи перед ЗАТ "Київметробуд" у розмірі більше 400 млн. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.