У 2014р. державна підтримка аграріїв буде збільшена, - Мінфін

Держбюджет-2014 передбачає збільшення підтримки АПК, оскільки аграрний сектор економіки України забезпечує продовольчу безпеку держави.

Про це заявили в прес-службі міністерства в понеділок.

За даними прес-служби, в законі "Про Державний бюджет України на 2014р." збережена і істотно збільшена, в порівнянні з минулим роком, державна підтримка агропромислового комплексу, зокрема, сільського господарства і, в першу чергу, тваринництва як основи забезпечення власним продовольством, відтворення та реалізації переваг органічного виробництва в сільському господарстві.

Зокрема, на розвиток тваринництва передбачається направити 900,0 млн. грн. проти 650,0 млн. грн., виділених у бюджеті 2013р.

Більш ніж удвічі збільшено видатки (201,8 млн. грн.) на підтримку і розвиток агропромислового комплексу, зокрема, збереження і збільшення поголів'я великої рогатої худоби, компенсацію відсоткової ставки за кредитами, розвиток обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів та ін.

З метою завершення одного з основних етапів розвитку аграрного ринку в країні, в бюджеті- 2014 відновлена ​​бюджетна програма щодо державної підтримки будівництва оптових ринків сільськогосподарської продукції, витрати на яку враховані в сумі 200,0 млн. грн.

Також у бюджеті-2014 збільшено видатки на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства в 700,0 млн. грн. при 100,0 млн. грн. в 2013р.

Впровадження новітніх технологій у сільськогосподарському виробництві та переробній промисловості вимагає їх технічного переоснащення. З цією метою для підтримки програм забезпечення оновлення техніки через лізинг передбачено видатки в сумі 192,0 млн. грн., в тому числі за рахунок коштів загального фонду державного бюджету - 140,0 млн. грн. , Що в 2,5 рази більше фактичних витрат 2013р.

У 2014р., як і в попередні роки, збережена пільгова система оподаткування в сільському господарстві, завдяки чому товаровиробники отримають пільги на суму понад 20,0 млрд. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 22:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.