У Давосі відкривається 44-а сесія Всесвітнього економічного форуму

Учасники 44-ї сесії Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), який відкривається у швейцарському Давосі, обговорять наслідки перебудови світу для влади, суспільства та бізнесу.

Як повідомив напередодні форуму його засновник Клаус Шваб, очікується, що цього року в дискусіях візьмуть участь понад 2500 представників владних структур, бізнес-еліти і громадських організацій зі 100 країн, передає ИТАР-ТАСС.

Свою участь підтвердили понад 40 глав держав і урядів, в тому числі президенти Бразилії Ділма Роуссефф, Південної Кореї Пак Кин Хе, Мексики Енріке Пенья Нієто, прем'єр-міністри Великобританії Девід Кемерон, Італії Енріко Летта, Японії Сіндзо Абе. Свою думку про глобальні виклики і майбутнє Близького Сходу озвучать президент Ірану Хасан Роухані, президент і прем'єр-міністр Ізраїлю Шимон Перес і Біньямін Нетаньяху. Крім того, в Давос прибуде генсек ООН Пан Гі Мун, який в ці дні також виступить у Монтре на конференції з сирійського врегулювання "Женева-2".

Таким чином, Швейцарія збере в 20-х числах січня видних політичних і громадських діячів, здатних впливати на врегулювання кризових явищ у світовій економіці.

Ключові заходи форуму пройдуть з 22 по 26 січня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:43

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.