Міндоходів спростить процедуру визначення митної вартості товарів

Міндоходів має намір спростити процедуру визначення митної вартості товарів, що ввозяться в Україну, за рахунок перенесення її на стадію пост-аудиту з одночасним підвищенням відповідальності суб'єктів ЗЕД.

Про підготовку відповідного законопроекту повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко під час зустрічі з колишнім і новопризначеними президентами Американської Торгівельної Палати Хорхе Зукоскі і Бернардом Кейсі, інформує прес-служба міністерства.

"Ми розуміємо, що сьогодні процедура перевірки заявленої митної вартості займає надто багато часу, тому намагаємося зробити її більш оперативною за рахунок перенесення її на стадію пост-аудиту. Але одночасно буде збільшена відповідальність бізнесу за порушення правил при декларуванні митної вартості", - пояснив Олександр Клименко.

"З цією пропозицією до нас звернулися саме імпортери, тому прийняття цього закону буде свідчити про довіру між міністерством і бізнесом", - підкреслив він.

Міністр повідомив також, що найближчим часом законопроект буде винесений на обговорення з громадськістю, і закликав представників Палати до активної участі у розробці проекту документа і внесення у разі потреби пропозицій до його змісту.

У ході зустрічі представники Палати підтвердили свою зацікавленість у співпраці з Міністерством у сфері імплементації закону про трансферне ціноутворення. За пропозицією Хорхе Зукоскі була досягнута домовленість про проведення низки спільних заходів із залученням фахівців Служби внутрішніх доходів США (US Internal Revenue Service and Customs and Border Protection), що мають значний досвід у практичному застосуванні норм трансфертного ціноутворення в податковій і митній сфері.

Зі свого боку Олександр Клименко підтримав пропозиції представників Палати і подякував за підтримку ініціатив відомства.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.