У Азарова вже вихваляються успіхами економічного співробітництва з РФ

Реалізація спільних російсько-українських проектів принесе свої позитивні результати вже цього року, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

Про це він сказав в інтерв'ю каналу БТБ, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

"Ці проекти важливі для подальшого розвитку України, для підвищення конкурентоспроможності країни та підвищення, в кінцевому підсумку, рівня життя нашого населення", - зазначив міністр.

Він повідомив, що на сьогодні погоджено 23 основних проекту між Україною та Росією у важливих високотехнологічних галузях економіки, насамперед: авіабудуванні, атомній енергетиці, суднобудуванні, космічній галузі, зв'язку.

Також Ігор Прасолов підкреслив, що вже відома попередня вартість проектів, готова документація, техніко-економічне обгрунтування, визначені відповідальні за їх реалізацію.

"Загальна попередня вартість проектів становить близько $56,4 млрд. Таким чином, щорічно Україна може отримувати до $8 млрд. російських інвестицій на реалізацію проектів у пріоритетних галузях економіки, і дуже важливо, що r реалізації цих проектів ми приступаємо вже в 2014р.", - підкреслив міністр.

При цьому він висловив упевненість, що Україна повною мірою зможе використовувати залучені ресурси для формування бази, необхідної для забезпечення стабільного економічного зростання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.