Королевська стверджує, що бюджет-2014 є соціальним

Бюджет-2014 не є ідеальним, але він приймався для тих, хто потребує допомоги і для кого затримка виплат - серйозна проблема.

Про це в ході селекторної наради заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська, повідомили в прес-службі Міністерства.

Як підкреслила міністр, соціальній сфері необхідно забезпечити адресність виплат кожної бюджетної гривні.

"Бюджет-2014 є далеко не ідеальним. Його можна критикувати. Але він приймався не для політиків або чиновників, а для тих, хто потребує допомоги і для кого затримка виплат є серйозною проблемою. І наше завдання - максимально ефективно використовувати кожну соціальну гривню і забезпечити адресність кожної соціальної виплати", - сказала Королевська.

Як зазначила міністр, в бюджеті збільшено на 22%, тобто на 8,9 млрд. грн., державні допомоги сім'ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. "І я вимагаю від регіонів забезпечити жорсткий контроль над кожною виплатою. Щоб допомогу своєчасно отримували всі, хто в ній більше потребує", - заявила глава Мінсоцполітики.

Також, за її словами, на 25,5%, або на 124 млн. грн., до 611 млн. грн., збільшуються видатки на допомогу дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування. Крім цього, бюджет забезпечує подальше фінансування виплат, які були підвищені в 2013р. А це допомога по догляду за дітьми-інвалідами групи А (16 тис. сімей); виплати на дітей-інвалідів, за якими здійснюється догляд і які перебувають під опікою (1612 дітей); пенсії учасникам бойових дій та інвалідам II і III групи, яким виповнилося 85 років.

Крім того, як повідомила міністр, правліннями фондів соціального страхування - від нещасних випадків на виробництві, з тимчасової втрати працездатності та на випадок безробіття - затверджені збалансовані бездефіцитні бюджети. Прийняті бюджети фондів дозволяють в 2014р. збільшити цілу низку страхових виплат, констатувала Наталія Королевська.

"Тепер головне завдання - проконтролювати своєчасність виплат. І при виконанні поставлених завдань не може бути ніяких компромісів. Всі вони повинні виконуватися вчасно і в повному обсязі. Інакше - персональна відповідальність", - попередила міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 травня 2022, 19:23

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.