Центри обслуговування Міндоходів обіцяють працювати "до останнього клієнта"

Глава Міндоходів Олександр Клименко доручив керівникам головних управлінь Міністерства в регіонах створити максимально зручні умови для подання податкової звітності платниками через Центри обслуговування платників податків.

Про це повідомили в прес-службі Міндоходів.

У відомстві нагадали, що в перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік по окремих видах податків. Крім того, продовжується і кампанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013р. Саме тому в цей період різко зростає кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників.

Щоб уникнути зайвого ажіотажу, черг та незручностей на період подання звітності Центри обслуговування платників працюватимуть у посиленому режимі за принципом "до останнього відвідувача".

Також за дорученням міністра будуть створені додаткові місця для реєстрації податкової звітності та всі умови для того, щоб при необхідності забезпечити надання всім бажаючим консультацій та роз'яснень щодо заповнення звітності.

У тих центрах, де буде фіксуватися занадто велика кількість звітуючих, Олександр Клименко доручив організувати попередній запис відвідувачів на день і час подачі звітності або отримання ключа цифрового підпису.

"Я хотів би звернутися до платників з проханням своєчасно, не відкладаючи на останній день, подати звітність. Це заощадить час для тих, хто безпосередньо звітують, і фахівцям Міндоходів", - цитує Клименко прес-служба Міністерства.

Всього за 20 днів січня кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників склала майже 2 млн. осіб, що майже на 350 тис. більше, ніж за весь грудень 2013р.

У прес-службі нагадали, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного декларування. Подання звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів. Для того, щоб скористатися можливостями сервісу, платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати які можна бесплатно у відділеннях акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:03

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.