У Росії занадто багато банків, - Путін

Кількість банків в Росії занадто велика для масштабів економіки країни; банки потребують укрупнення і підвищення стійкості, заявив Президент РФ Володимир Путін.

Про це він сказав у ході зустрічі зі студентами Національного дослідницького ядерного університету "МІФІ", повідомляє Прайм.

"Зараз у нас близько тисячі банків, трохи поменше. Для нашої економіки, звичайно, це велика кількість фінансових установ", - сказав Президент РФ.

Він додав, що у порівняній з Росією за розміром економіці Німеччини налічується близько 250 банків. "Це говорить про те, що частина фінансових установ повинна збільшувати свій капітал і свої активи для того, щоб почувати себе впевнено і боротися за якість кредитного портфеля", - зазначив Путін.

Він додав, що Банк Росії повинен своєчасно реагувати на проблеми фінансових установ і робити це не в інтересах представників фінансової сфери, а в інтересах вкладників.

За словами Президента, якщо розмір ставок по депозитах якогось банку різко відрізняється від середнього рівня, це говорить про те, що банк бажає залучити кошти вкладників будь-якою ціною і зазнає труднощів. "Тут Центральний банк повинен професійно виконувати свою функцію контролю і регулятора", - сказав Путін.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 9:34

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.