"Дніпровський машзавод" випускатиме китайські літій-іонні батареї

В Україні планується створення українсько-китайського підприємства з виробництва електрообладнання та електротехніки.

Як повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку, на базі Державної холдингової компанії "Дніпровський машинобудівний завод" планується випуск літій-іонних акумуляторних батарей спільно з компанією "Tianjin LISHEN Battery Joint-stock Co., Ltd" (м. Тяньжін, Китай).

"Згідно з підписаним меморандумом, між керівництвом компаній ДХК "ДМЗ" і LISHEN досягнута принципова домовленість про плани щодо створення спільного підприємства в Дніпропетровську зі збірки літій-іонних акумуляторних батарей широкого застосування і виробництва електричних транспортних засобів", - пояснив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Мінекономрозвитку Віктор Коваленко.

Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014рр. для реалізації даного інвестиційного проекту передбачено фінансування шляхом кредитування під державні гарантії на суму 3,2 млрд. грн.

"Підприємством проведено ряд необхідних підготовчих заходів. Вже підготовлено інвестиційний проект. Пакет документів знаходиться в Мінекономрозвитку України для проведення оцінки економічної ефективності інвестпроекту та його державної реєстрації", - повідомив Віктор Коваленко.

Для успішної реалізації проекту (СП по збірці літій-іонних акумуляторних батарей) китайська сторона планує провести переговори і консультації з Китайським Банком розвитку з приводу можливості надання ДХК "ДМЗ" кредитної лінії в сумі $350 млн. під державні гарантії українського уряду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.