У 2014р. фінансування молодіжного будівництва збільшать на 40 млн. грн.

На реалізацію програми здешевлення вартості іпотечних кредитів в 2014р. передбачено видатки в розмірі 340 млн. грн., що на 40 млн. грн. більше, ніж торік.

Про це заявив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін, повідомили в прес-службі відомства.

"Майже третина коштів, передбачених держбюджетом на 2014р., будуть спрямовані на часткову компенсацію відсотків за договорами, укладеними в 2012 і 2013рр. Решта коштів дозволяє динамічно розвивати програму протягом року (як за обсягами, так і за напрямами) і збільшувати кількість укладених договорів у рамках здешевлення іпотечних кредитів", - пояснив глава Держфонду сприяння молодіжному будівництву.

За його словами, в 2014р. громадяни в повній мірі зможуть скористатися перевагами програми доступного житла за механізмом надання громадянам державної підтримки у розмірі 30% від вартості квартири. Для реалізації цього механізму передбачено 100 млн. грн.

Отримає розвиток в 2014р. і програма пільгового довгострокового державного кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на придбання житла. "Фінансування програми надання пільгових довгострокових державних кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво або придбання житла в 2014р. за рахунок загального фонду Держбюджету збережений на рівні минулого року - 80 млн. грн", - зазначив Леонід Рисухін.

Розвиток цієї програми в новому бюджетному році забезпечить і збільшення статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 46 млн. грн. Ці кошти також будуть спрямовані на пільгове кредитування в рамках програми забезпечення молоді житлом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:29

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.