Альфа-Груп купує "дочку" Bank of Cyprus за €225 млн.

Альфа-Групп купує дочірній банк Bank of Cyprus в Україні - Банк Кіпру (Київ).

"Переговори ведуться. Але договір не підписаний", - інформує джерело в Банку Кіпру, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Альфа-Банк (Україна) бере участь в операції з покупки Банку Кіпру. Ми підтверджуємо свою зацікавленість у придбанні і продовжуємо переговори з партнерами стосовно деталей угоди. Офіційна інформація буде надана в повному обсязі після підписання угоди", - прокоментував ситуацію головний керуючий директор Альфа-Банку (Україна) Рушан Хвесюк.

Разом з тим, як раніше повідомляла газета "Комерсант-Україна", Bank of Cyprus Group вже підписав договір про продаж 99,77% акцій українського Банку Кіпру "Альфа-Груп".

За даними видання, в структуру угоди входять також 100% акцій факторингової компанії "Ікос Фінанс", фінансування Bank of Cyprus Public Company Ltd., Надане Банку Кіпру та "Ікос Фінанс" на €100 млн.; кредити, видані Bank of Cyprus і Cyprus Popular Bank їх українським "дочкам" і "Ікос Фінанс" на суму €180 млн.; а також права вимоги $7 млн. у громадянина Трофименко на користь Bank of Cyprus, присуджені Арбітражним судом Лондона.

Загальна сума операції становить €225 млн.

"Операція ще не завершена , і ми не можемо що-небудь коментувати. Названа вами цифра вірна" , - зазначив президент Альфа-Банку Олександр Луканов.

Банк Кіпру (раніше - АвтоЗАЗбанк) заснований в 1991р.

Найбільшими акціонерами Банк Кіпру на 1 січня 2013р. були ТОВ "Лізінг-фінанс" (38,59%), ТОВ "Омікс - Фінанс" (19,17%), ТОВ "Корнер" (19,23%, все - Запоріжжя) і Bank of Cyprus Public Company Ltd (безпосередньо 22,78% опосередковано - 76,99%).

За даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 жовтня 2013р. Банк Кіпру займав 68-е місце за активами (2,625 млрд. грн.) Серед 178 діючих у країні банків.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 14:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.