Міндоходів об'єднає звітність з ПДФО та ЄСВ

Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом запровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Об'єднання звітності дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян, а також зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків, повідомили у прес-службі Міндоходів.

За дорученням міністра доходів і зборів Олександра Клименка, фахівці відомства розробили кілька варіантів об'єднання звітності, які виносяться на обговорення з громадськістю. Зокрема, експерти Міністерства пропонують уніфікувати не тільки документообіг, а й бази даних по платникам ПДФО та ЄСВ.

Що стосується безпосередньо об'єднаного звіту, то на розсуд підприємців виносяться два варіанти: приєднання відомостей про сплату ЄСВ в загальну декларацію про доходи або, навпаки - внесення записів про нарахування ПДФО звітності щодо сплати єдиного внеску.

Фахівці Міністерства підкреслюють, що об'єднання звітності - це черговий крок в рамках реформи адміністрування єдиного соціального внеску, яка почалася з передачею в 2013р. цієї функції від Пенсійного фонду до Міністерства доходів і зборів України. У майбутньому Міністерство також планує розширити можливості для подачі об'єднаної звітності в режимі он-лайн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 3:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.