ЄБРР виділив Райффайзену $55 млн. для підтримки малого та середнього бізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Райффайзен Банку Аваль кредит на $55 млн. для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на київський офіс ЄБРР.

"Нова програма кредитування малого та середнього підприємництва (МСП) обсягом $55 млн. реалізовуватиметься через ПАТ Райффайзен Банк Аваль, який є довгостроковим фінансовим партнером ЄБРР в Україні", - йдеться в прес-релізі ЄБРР.

Оформлення відповідної угоди між банками завершено в понеділок.

За даними ЄБРР, в Україні на МСП припадає тільки 15% ВВП (порівняно з 47% у Польщі та 40% у Туреччині): цим компаніям складно знайти довгострокове фінансування.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. До початку 2014р. ЄБРР узяв на себе зобов'язання щодо надання €8,7 млрд. у рамках 321 проекту в Україні.

Райффайзен Банк Аваль (раніше банк "Аваль") заснований в 1992р. Його найбільшим акціонером на 1 січня 2014р. був RBI - 96,4466%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2013р. за розміром загальних активів (44,804 млрд. грн.) Райффайзен Банк Аваль займав п'яте місце серед 178 українських банків.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 3:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.