Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Україна підпише угоду про "відкрите небо" з ЄС у березні
Росія запропонувала ЄС сформувати ЗВТ з Євразійським союзом
Президент пообіцяв переформатувати уряд на сесії ВР 28 січня
ЄС поки не приймав рішень про перевірку банківських рахунків олігархів
Повна відсутність корупції не властива жодній з країн Євросоюзу. Протягом останніх 12 місяців з випадками корупції стикався або був їх свідком кожен дванадцятий європеєць.
Про це повідомляє УНИАН з посиланням на єврокомісара з внутрішніх справ Сесілію Мальмстрем.
"У Європі немає зон, вільних від корупції", - сказала єврокомісар. Як наголошується в матеріалах ЄК, корупція обходиться європейській економіці приблизно в EUR120 млрд. на рік, що приблизно відповідає розміру загального бюджету ЄС. "Зараз ми не передбачаємо жодних санкції у зв'язку з даними звіту та опитування", - зазначила Мальмстрем.
Згідно з опитуванням, три чверті (75%) представників бізнесу вважають, що корупція в їхніх країнах широко поширена. У Греції так відповіли 99%, в Іспанії та Італії - 97%, в Хорватії, яку торік прийняли до ЄС - 90%, найбільше корупцією уражена сфера будівництва. Менше половини європейських компаній (43%) вважають корупцію проблемою для ведення бізнесу. Майже половина (47%) компаній згодна з тим, що єдиний шлях завоювання успіху в бізнесі в їх країні лежить через політичні зв'язки.
Приблизно третина (32%) компаній, що взяли участь у державних тендерах або держзакупівлі, припустили, що корупція не дозволила їм виграти їх. Так вважають більше половини представників компаній в Болгарії (58%), Словаччині (57%) і на Кіпрі (55%). Ця точка зору найбільш поширена серед будівельних (35%) і машинобудівних підприємств (33%).
Приблизно 76% приватних осіб припускають у своїй країні широко поширену корупцію. При цьому в Греції подібним чином висловилися 99% респондентів, в Італії - 97%, в Литві, Іспанії та Чехії - 95%, в Хорватії - 94%. Більше половини громадян ЄС (56%) вважають, що рівень корупції в їх країні зріс за останні три роки. Лише 23% опитаних визнали, що влада їхніх країн ефективно бореться з корупцією.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.