ЄС обговорює з партнерами фіндопомогу Україні

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявляє, що Європейський Союз зі своїми партнерами обговорюють надання фінансової допомоги Україні, щоб подолати економічні виклики, а не для того, щоб Київ підписав Угоду про асоціацію.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на слова Баррозу.

"Зараз ми обговорюємо з нашими партнерами те, що ми можемо зробити, щоб подолати труднощі, а не через Угоду з нами. Країна (Україна - ред.) стоїть перед викликами. Ми обговорюємо з партнерами допомогу Україні з перспективою її проходження за європейським шляхом. Тому що, ми віримо, що цьому шляху віддає перевагу більшість українців, вони хочуть бути ближче до ЄС, і ми готові це підтримати", - заявив президент Єврокомісії в Брюсселі.

Київ поки не отримував офіційних пропозицій щодо надання кредиту з боку Євросоюзу, заявив в. о. міністра закордонних справ України Леонід Кожара.

"Сьогодні у нас немає офіційних пропозицій з боку ЄС", - сказав він. За всі роки переговорів з Євросоюзом щодо Угоди про асоціацію європейська сторона так і не змогла сформулювати, яку можливу допомогу вона може надати Україні в рамках її імплементації. "За ті роки переговорів, які ми вели з ЄС з приводу Угоди про асоціацію, ЄС так і не спромігся чітко сформулювати, яка допомога може бути надана Україні в процесі імплементації Угоди", - сказав міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:55

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.