ЄС може пред'явити "Газпрому" звинувачення в дискримінації споживачів

Євросоюз протягом найближчих двох місяців, імовірно, висуне в адресу "Газпрому" формальні звинувачення в дискримінації європейських споживачів.

Про це повідомляє агентство Рейтер з посиланням на чиновників ЄС, інформує Прайм.

"Європейський комісар з конкуренції Хоакін Альмунія у термін, що залишився до кінця його повноважень, прагне прийняти рішення відносно звинувачень на адресу американського інтернет-гіганта Google і російського "Газпрому" в несправедливому домінуванні на ринку ЄС. Повноваження Альмунії офіційно закінчуються в листопаді, але джерела в Брюсселі кажуть, що в квітні іспанець-соціаліст може бути завантажений паралельними обов'язками, коли деякі його колеги по Єврокомісії підуть у відставку для участі у виборах до Європарламенту", - відзначає Рейтер.

У випадку з Google, на думку співрозмовників агентства, Альмунія схильний досягти угоди в обмін на зобов'язання компанії поміняти ділові практики, а на адресу російського холдингу єврокомісар, ймовірно, висуне формальні звинувачення в ціновій дискримінації європейських споживачів.

Єврокомісія з початку вересня 2012р. веде розслідування за трьома можливими випадками порушення "Газпромом" правил конкуренції на ринку ЄС. Євросоюз підозрював російський холдинг в обмеженні вільних поставок до країн спільноти шляхом розділу ринків газу, в перешкоджанні диверсифікації поставок та встановленні несправедливих цін.

Розслідування зачіпає ринки таких країн, як Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина та Болгарія.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.