Капітальні інвестиції в Київ в 2014р. складуть 1 млрд. грн.

Потреба в коштах на об'єкти капітального будівництва в Києві становлять близько 20 млрд. грн., а реальні можливості міста - не більше 1 млрд. грн.

Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко у вівторок у ході презентації проектів рішень про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва та про бюджет Києва на 2014р., повідомили в прес-службі міськадміністрації.

За словами Крамаренка, із суми в 1 млрд. грн. 944,8 млн. грн. складуть кошти спецфонду бюджету розвитку столиці.

Ще 21,7 млн. грн. - це субвенція з Державного бюджету міському бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, 12 млн. грн. - цільова субвенція з Державного бюджету на будівництво під'їзної дороги та зовнішньоекономічних інженерних мереж до інноваційного парку "Біоніка Хілл" і ще 25 млн. грн. - передбачено за рахунок коштів фонду навколишнього природного середовища.

"Місто в умовах обмеженого ресурсу зосередиться на найбільш нагальних потребах - це завершення об'єктів, які вже майже побудовані, і соціальні об'єкти. Так, ми вже маємо низку початих проектів, роботи з реалізації яких необхідно продовжувати, щоб зменшити затори на дорогах. Зокрема, у травні 2014р. за фінансової підтримки держави планується завершити реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі", - повідомив Крамаренко.

За його словами, також буде продовжена реконструкція проспекту Перемоги та будівництво Подільського мостового переходу. "Для педагогів, медиків, працівників житлово-комунального господарства, дітей-сиріт та багатодітних сімей ми передбачили 60 млн. грн. на придбання квартир і ще 40 млн. грн. - на будівництво трьох житлових будинків за програмою 70/30", - додав заступник голови КМДА.

В області ЖКГ Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва передбачено 70 млн. грн. на будівництво і реконструкцію каналізаційних колекторів та водопровідних мереж і ще 30 млн. грн. - на модернізацію, заміну та реконструкцію ліфтового господарства житлового фонду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.