Гривня знецінюється не через економіку, а через політику, - Арбузов

Економічні підстави для істотної девальвації гривні відсутні, а зниження курсу на готівковому ринку викликане політичною нестабільністю в країні.

Таку думку висловив в. о. прем'єр-міністра України Сергій Арбузов, відкриваючи засідання уряду в середу, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

"Політична нестабільність тисне на ринок готівкової валюти. Є напруженість всупереч відсутності економічних підстав для цього", - заявив Арбузов.

За його словами, у вівторок Національний банк України оприлюднив платіжний баланс за 2013року. "Його сальдо позитивне і становить $2 млрд. Нагадаю, в 2012р. сальдо було "мінус" $4 млрд. У минулому - $2 млрд.", - зазначив в. о. прем'єр-міністра.

Як заявив Арбузов, кожен зайвий день політичних протистоянь і небажання йти на компроміси послаблює державу, насамперед, економічно. "Так, міжнародні рейтингові агентства через політичну нестабільність вже знизили кредитні рейтинги України, хоча на початку січня планували змінити прогноз рейтингів на "позитивний". А це - підвищена плата за ризик, яку несуть наші позичальники", - підкреслив він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 1:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.