ЄС готовий запропонувати Україні програму економічної допомоги

Європейський Союз (ЄС) готовий запропонувати Україні Програму економічної допомоги і Програму проведення реформ.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на співголову комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС народного депутата Петра Порошенка.

Сьогодні він зустрічався з представником ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон у Києві.

"Євросоюз прагне до стабілізації ситуації в Україні і виведенню на якісно новий рівень переговорів між народом, опозицією і владою", - говорить Порошенко.

У ході зустрічі Ештон зазначила, що ЄС цей тиждень повністю присвятить Україні. Зокрема, в четвер відбудеться засідання Європарламенту, на якому планується розгляд виключно українського питання для формування проектів рішень і резолюцій щодо України. "Якими будуть ці рішення, буде залежати від результатів переговорів у Києві", - зазначив Порошенко.

Він додав, що 10 лютого міністри закордонних справ Євросоюзу проведуть зустріч, в ході якої розглянуть українське питання і координацію подальших дій Європи по Україні.

"Всі ці дії свідчать про те, що європейці є нашими надійними партнерами та Угоду про асоціацію, яку було заплановано до підписання, давала реальні аргументи того, що в ЄС налаштовані не словом, а ділом демонструвати підтримку української економіки", - підкреслив Порошенко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.