Перша партія нових українських ОБТ "Оплот" прибула в Тайланд

Перша партія нових українських основних бойових танків (ОБТ) "Оплот" у складі п'яти машин, виготовлених на потужностях ОПК України за замовленням тайської армії, прибула в Тайланд.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформацію держконцерну "Укроборонпром".

"4 лютого 2014р. перша партія ОБТ "Оплот", виготовлених ДП "Завод ім. Малишева" (Харків), у кількості п'яти машин, прибула в порт Саттахип (Тайланд), де після розвантаження танки були відправлені до місця проведення приймально-здавальних випробувань", - повідомляє держконцерн.

Перша партія нової бронетехніки за підсумками приймання в Україні була відвантажена тайському замовнику в листопаді минулого року.

Контракт між ДК "Укрспецекспорт" і оперативним управлінням Королівської Тайської армії на поставку в Тайланд 49 одиниць ОБТ "Оплот" укладено в 2011р.

Загальна вартість контракту склала більше $200 млн. Виконання контракту ДП "Завод ім. Малишева" почало у квітні 2012р.

Україна в останні роки активно розвиває військово-технічне співробітництво з Тайландом. Обсяг укладених в 2006-2011рр. і реалізованих сьогодні контрактів на постачання тайській стороні української бронетехніки, і, зокрема, БТР-3Е1 і ОБТ "Оплот", перевищує $0,5 млрд.

За оцінками фахівців, новий український ОБТ "Оплот" має хороші ринкові перспективи.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 4:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.