Завод "Фіолент" розширює присутність на ринку ЄС

ПАТ "Завод "Фіолент" (Сімферополь, АРК), що входить до складу держконцерну "Укроборонпром" розширює присутність на ринку електроінструменту Євросоюзу.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на інформацію голови правління ПАТ Олександра Баталіна.

За його словами, в 2013р. електроінструмент виробництва "Фіолент" був представлений в мережі АТЗТ "Senukau Prekybos Centras" (Литва), найбільшої торгової мережі будівельних, ремонтних і побутових товарів у країнах Прибалтики.

"Найближчим часом завод "Фіолент" планує розширити присутність у роздрібних точках Литви і збільшити експорт у цю країну. Розглядаються питання підписання відповідних контрактів з Туреччиною, Польщею, Чехією та іншими європейськими країнами", - сказав Баталін.

При цьому він зазначив, що вихід "Фіолента" на новий ринок електроінструментів свідчить про важливість розвитку в "Укроборонпромі" сегменту продукції цивільного призначення.

ПАТ "Завод "Фіолент" - один із провідних у СНД виробників електроінструментів. Основні напрями діяльності компанії: виробництво корабельної автоматики, прецизійних електромашин малої потужності, а також побутового та професійного електроінструменту.

"Завод "Фіолент" є ключовим в Україні виробником корабельних систем автоматизованого управління, і відіграє значиму роль у сфері національного приладобудування та ОПК в цілому.

За даними НКЦПФР, 32,9% акцій підприємства належить американській Benefit Electrotechnics LLC.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 15:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.