ЄС назвав умови надання фінансової допомоги Україні

Фінансову допомогу Україні з боку Євросоюзу (ЄС) та міжнародних фінансових інституцій буде надано у разі проведення реформ новим урядом.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", це випливає з висновків Ради ЄС щодо України, затверджених у понеділок у Брюсселі в рамках засідання Ради ЄС.

"Євросоюз як і раніше прихильний підтримці курсу реформ в Україні. На підставі досягнень нового українського уряду у сфері економічних і політичних реформ, ЄС буде готовий продовжити свої зусилля з міжнародним співтовариством і міжнародними фінансовими інституціями для надання Україні допомоги у відповідності з чітко встановленими умовами, щоб знайти вихід із цієї складної економічної ситуації", - зазначено у висновках.

У цьому зв'язку Рада ЄС закликала Верховного представника ЄС Кетрін Ештон та Європейську комісію продовжити докладати зусилля в цьому напрямі.

ЄС також може піти далі позначених цілей у політичній асоціації та економічній інтеграції з Україною.

Крім того, Рада ЄС підтвердила свої зобов'язання підписати Угоду про асоціацію, що передбачає глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі, відразу, коли до цього підготується Україна.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.