Fitch знизило рейтинг дванадцяти українських компаній

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings слідом за зниженням суверенного рейтингу України до рівня "ССС" знизило корпоративні рейтинги дванадцяти українських компаній, що працюють в аграрному секторі, металургії та енергетиці, включаючи Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України".

Про це передає УНИАН з посиланням на повідомлення Fitch.

"Зміна рейтингів відображає нашу стурбованість політичною нестабільністю та економічною ситуацією в Україні, що може істотно вплинути на можливості компаній з виконання зобов'язань у національній та іноземній валюті", - йдеться в повідомленні Fitch.

Крім "Нафтогазу", агентство знизило довгострокові рейтинги в іноземній валюті до загального рівня "ССС" з "В-" компанії ДТЕК, гірничорудної компанії Ferrexpo, компанії Fintest Trading Co, транспортної компанії "Лемтранс", металургійному холдингу "Метінвест", агрохолдингам "Миронівський хлібопродукт" (МХП), "Мрія", "Авангард", "Кернел", "Креатив" і компанії "Укрлендфармінг".

Довгострокові рейтинги в національній валюті знижені до "В-" з "В" у відношенні "Авангарду", ДТЕК, Fintest Trading Co., "Кернела", "Лемтранс", "Метінвесту", "Миронівського хлібопродукту", "Мрії", "креативу" і "Укрлендфармінг" (усі - з негативним прогнозом).

Довгостроковий кредитний рейтинг в національній валюті для НАК "Нафтогаз України" знижено до "ССС".

Рейтинг поворотності активів на рівні "RR4" привласнений "Авангарду", МХП, "Мрії", ДТЕК, Ferrexpo, "Лемтранс", "Укрлендфармінг", "Метінвесту", а також НАК "Нафтогаз Укріани".

Нагадаємо, що 10 лютого рейтингове агентство Fitch знизило суверенний рейтинг України в іноземній валюті до рівня "ССС" з "B-" і підтвердило довгостроковий рейтинг у національній валюті на рівні "В-" з негативним прогнозом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:55

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.