Кабмін залучить на реалізацію проекту енергозбереження в компаніях ТКЕ $382 млн.

Кабінет міністрів має намір залучити кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) у розмірі до $382 млн. на реалізацію проекту із впровадження енергозберігаючих технологій у сфері централізованого теплопостачання на десяти підприємствах теплокомуненерго (ТКЕ).

Як повідомляє "Интерфакс-Украина", відповідне рішення Кабмін прийняв на засіданні в середу.

За даними прес-служби в.о. віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, переговори з МБРР заплановані орієнтовно на 21-22 лютого.

Попередньо йдеться про кошти у розмірі до $382 млн., з яких близько $332 млн. надасть МБРР, і близько $50 млн. - кошти "Фонду чистих технологій".

За попередніми умовами МБРР, термін кредитування складе 18 років з п'ятирічними кредитними канікулами, процентна ставка на 27 січня 2014р. становить 0,59% річних.

Згідно з повідомленням, реалізація проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" дозволить 10 підприємствам-учасникам в рамках модернізації об'єктів теплоенергетики знизити споживання природного газу на 3,2%, або на 47,1 млн. куб. м на рік, а також скоротити виробничі витрати на 11%, або 467 млн. грн. на рік.

Для участі у проекті відібрано "Вінницяміськтеплоенерго", "Міськтепловоденергія" (Кам'янець-Подільський Хмельницької обл.), "Донецькміськтепломережа", "Харківські теплові мережі", "Івано-Франківськтеплокомуненерго", "Миколаївоблтеплоенерго", "Херсонтеплоенерго", "Дніпротеплоенерго", "Кіровоградтепло" і "Чернігівська ТЕЦ".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.