Основною умовою фіндопомоги Україні з боку ЄС є проведення реформ, - Фюле

ЄС визначив основною умовою для надання фінансової допомоги Україні проведення реформ всередині країни, повідомив єврокомісар з питань розширення та європейської політики добросусідства Штефан Фюле.

"Що стосується фінансової допомоги, то є умови. Ці умови такі: реформи, реформи, реформи", - сказав він на прес-конференції в Києві у четвер, повідомляє "Интерфакс-Украина".

Відповідаючи на питання, чи буде пов'язане надання фіндопомоги з майбутнім підписанням Угоди про асоціацію Україна-ЄС, Ш.Фюле сказав: "Фінансова допомога пов'язана з реформами, а не з Угодою про асоціацію".

При цьому єврокомісар уточнив, що угода про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС створить додаткову платформу для проведення реформ в Україні.

Що стосується нового українського уряду то, за словами Ш.Фюле, ЄС готовий підтримувати "новий інклюзивний Кабінет міністрів", який проводитиме необхідні реформ всередині країни.

"Ми хочемо, щоб ця фінансова допомога стала можливою або у формі грантів, або у формі кредиту для посилення розвитку країни та зміцнення її суверенітету", - підкреслив єврокомісар.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.