Україні необхідна реформа Конституції, новий уряд і чесні вибори, - Євросоюз

ЄС вважає пріоритетним завданням для розв'язання кризи в Україні проведення конституційної реформи, створення інклюзивного уряду і забезпечення чесних виборів.

Про це заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле на прес-конференції в Києві у четвер, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Перше - необхідно зробити важливі кроки щодо конституційної реформи, формування нового інклюзивного уряду та забезпечення вільних і чесних виборів", - сказав він.

Ш.Фюле поінформував, що не обговорював у Києві можливість проведення дострокових виборів, і запевнив, що ЄС зацікавлений у створенні всіх умов для проведення чесних і прозорих виборів в майбутньому.

"Я хочу абсолютно чітко вказати, що наші обговорення не стосуються проведення дострокових виборів. Ми говоримо, і постійно підкреслюємо, що наша основна робота направлена ​​на забезпечення належних умов для майбутніх виборів. Або це президентські вибори, або парламентські, або місцеві", - підкреслив єврокомісар.

Що стосується питання проведення дострокових виборів, то, за словами Ш.Фюле, це має вирішити український народ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 14:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.