"Богдан" загрожує закриттям через тиск органів Клименка

Корпорація "Богдан", один з провідних операторів автомобільного ринку і виробників автотранспортних засобів, не виключає можливості припинення діяльності та звільнення працівників компаній, що входять до неї.

Як повідомляє "Интерфакс-Украина", причиною такого варіанту розвитку подій є безперервні численні перевірки контролюючих та фіскальних органів і тиск на бізнес.

"Попри декларативні заяви про сприяння розвитку бізнесу і поліпшення інвестиційного клімату, в країні фактично відбувається економічний рекет держслужбовцями. Вести бізнес в Україні можуть тільки "свої" компанії", - йдеться у відкритому зверненні корпорації до Президента Віктора Януковича, генерального прокурора Віктора Пшонки і в.о. прем'єр-міністра Сергія Арбузова, наданому прес-секретарем корпорації Сергія Красулі.

У корпорації, зокрема, відзначили, що територіальними органами Міністерства доходів і зборів України за невеликий період часу (липень-листопад 2013р.) на підприємствах автомобільної виробничої і збутової мережі корпорації було проведено 13 позапланових і три планові перевірки.

"У ході перевірок, як правило, здійснюються "шаблонні" донарахування, відкриваються кримінальні провадження. На сьогодні маємо численні судові спори, морально дестабілізований персонал, негативний імідж серед клієнтів і ділових партнерів, зменшення обсягів продажів, які в нинішніх складних економічних умовах і так менше, ніж у попередні роки", - наголошується у зверненні.

Водночас, зазначено в заяві, незважаючи на оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, співробітники податкових органів свідомо ігнорують факти і обставини, що свідчать про законність діяльності підприємств, які належать корпорації.

У корпорації нагадали про торішні "абсурдні" перевірки автомобільного виробництва корпорації Держінспекцією з ветеринарного контролю, і відзначають, що в даний час компанія чекає "нових, більш витончених приводів для зупинки діяльності як виробничих майданчиків, так і компаній сервісно-збутової мережі".

"Наші попередні звернення до Кабінету міністрів і до Генпрокуратури приводили лише до шаблонних "відписок" і нових позапланових перевірок. При цьому ведення бізнесу щодня ускладнюється, чисельність робітників скорочується", - зазначили в корпорації.

Згідно з наведеними даними, бюджети і соціальні фонди за минулий рік, порівняно з 2012р., недоотримали від виробничих підприємств корпорації "Богдан" більше 73 млн. грн., а від збутової сервісної мережі - більше 43,6 млн. грн.

"Корпорація "Богдан" звертається до перших осіб держави із закликом негайно припинити безпідставні та протиправні дії контролюючих та фіскальних органів, оскільки це призведе до припинення діяльності компаній і звільнення працівників", - йдеться у зверненні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 1:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.