Клименко доручив своїм орлам невпинно ліквідувати конвертаційні центри

Заходи з ліквідації конвертаційних центрів повинні бути на постійному контролі оперативних і слідчих підрозділів Міндоходів.

Таке доручення дав міністр доходів і зборів Олександр Клименко працівникам цих підрозділів під час наради в четвер, повідомили в прес-службі Міністерства.

"У поточному році перед нами постають нові виклики і загрози. Цьому сприяє ситуація на валютному ринку і перехід до плаваючого курсоутворення. Саме тому необхідно посилити контроль за валютними операціями, створити ефективний механізм протидії незаконним схемам виведення валюти за межі України", - підкреслив Олександр Клименко.

За словами міністра, сьогодні постійно з'являються нові, більш складні схеми фінансових злочинів, тому потрібно не просто руйнувати їх, а й застосовувати комплекс заходів щодо їх попередження. Водночас боротьба з фінансовими злочинами повинна бути посилена за рахунок аналітики та ІТ-технологій.

Олександр Клименко також доручив активізувати роботу з викриття правопорушень у сфері державних закупівель. Зокрема, опрацювати додаткові можливості у сфері протидії розкраданню коштів з бюджету, а також легалізації злочинних доходів.

Ще одним важливим напрямом роботи, який визначив міністр для оперативних та слідчих підрозділів, є боротьба з контрабандою. За його словами, мають бути ліквідовані діючі схеми ухилення від сплати податків і митних платежів при переміщенні товарів через кордон.

Водночас Олександр Клименко доручив працівникам оперативних та слідчих підрозділів докласти максимум зусиль до побудови системи нульової терпимості щодо корупції в Міністерстві.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.