E&Y і Rothschild рекомендують встановити ринкові тарифи на газ в Україні

Про це "Реальній економіці" повідомило джерело в Кабінеті міністрів України. Відповідні пропозиції містяться у проекті "Розробка рекомендацій щодо реструктуризації Групи Нафтогаз, оптимізації її активів та організаційної структури Групи Нафтогаз", який підготовлено Ernst&Young і Rothschild Group.

Міжнародні консультанти зазначають, що нині "Нафтогаз" "демонструє гірші фінансові показники у порівнянні з іншими компаніями галузі, зокрема, низьку рентабельність та високе боргове навантаження, що визначає низьку вартість бізнесу". Ефективна робота компаній, які пропонується створити за результатами реструктуризації "Нафтогазу" безпосередньо залежатиме від "встановлення ринкового рівня тарифів на газ для споживачів та на його зберігання у українських ПСГ".

Як повідомляла РЕ, Ernst&Young і Rothschild Group запропонували виокремити у складі „Нафтогазу” видобувний та транзитний бізнес з подальшою частковою приватизацією даних активів.

15 лютого 2013 року НАК "Нафтогаз України" уклала договір з ТОВ "Ернст енд Янг" на розробку програми реформування держхолдингу.

Подробиці читайте у матеріалі під назвою "Нафтогазу" готують революцію".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.