Кабмін врегулював випуск казначейських векселів

Кабмін врегулював питання випуску казначейських векселів в 2014р.

Уряд України планував у 2013р. оформити частину бюджетної заборгованості казначейськими векселями, але так і не зробив цього, проте, має намір випустити такі векселі в поточному році, і вніс відповідні зміни до постанови про їх випуск від 21 серпня 2013р.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина".

Згідно правкам, оформленим постановою Кабінету міністрів №41 від 29 січня і оприлюдненим у п'ятницю, реструктуризація фактичної бюджетної заборгованості з різниці в тарифах і за бюджетними зобов'язаннями шляхом випуску векселів буде здійснена станом на 1 січня 2014р., а не 1 січня 2013р., як це планувалося спочатку.

Крім того, уряд має намір провести таку реструктуризацію з різниці в тарифах на теплову енергію та водопостачання за підсумками дев'яти місяців 2014р. При цьому планка мінімального боргу для участі в такій реструктуризації підвищена з 10 тис. грн. до 100 тис. грн.

Згідно з документом, Кабмін зберігає плани оформлення казначейськими векселями боргу з відшкодування ПДВ. Уряд уточнив, що йдеться про невідшкодовані суми на 1 січня 2014р. і про можливість оформлення векселями відшкодування в період до 1 листопада 2013р., доручивши Міндоходів подати прогнозні показники цих сум до 1 березня.

У той же час Кабмін вказав, що випуск казначейських векселів у рахунок відшкодування ПДВ стане можливим після внесення відповідних змін у Перехідних положеннях Податкового кодексу, які дозволяли цей випуск лише в 2013р.

Передбачається, що Державна казначейська служба здійснить видачу казначейських векселів до 1 січня 2015р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 12:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.