Євросоюз: "Ми не можемо надати перспективу членства Україні"

Євросоюз поки не готовий надати Україні перспективу членства в організації, але не виключає, що Україна може стати членом союзу в майбутньому.

Про це заявив глава Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу в ході виступу в Лондонській школі економіки у п'ятницю, передає РИА "Новости".

"Позиція Європейського союзу і країн-членів - просуватися крок за кроком. Ми не виключаємо цю мету - повноправне членство в Євросоюзі , але на цьому етапі те, що ми запропонували Україні (зокрема, тому, що Україна не готова до вступу до Євросоюзу) - це політична асоціація та економічна інтеграція", - сказав Баррозу.

Глава Єврокомісії зазначив, що Євросоюз сам повинен бути готовий включити Україну та інші країни в свої ряди.

"На даний момент ми з реалістичної точки зору не можемо надати перспективу членства Україні та іншим країнам у найближчому майбутньому. Ще не час, але ми не виключаємо цю перспективу", - заявив Баррозу.

ЄС пропонує Україні підписати угоду про політичну асоціацію та створення ЗВТ. Раніше глава МЗС Польщі Радослав Сікорський запропонував доповнити угоду про асоціацію пунктом про можливість приєднання до союзу, але в ЄС немає єдиної думки щодо цього. У присвяченому Україні документі за підсумками засідання глав МЗС країн ЄС 10 лютого було відзначено лише, що "ця угода не є кінцевою метою співпраці ЄС і України".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.