"Газпром" може взяти участь у тендері на нафтогазові ділянки Алжиру

Алжир запросив "Газпром" взяти участь у четвертому раунді національного та міжнародного тендеру на розподіл більше 30 ділянок для геологічного вивчення і подальшої розробки нафтогазових ресурсів.

Про це йдеться в повідомленні Gazprom International, повідомляє Прайм.

Керуючий директор Gazprom International, єдиної спеціалізованої компанії з реалізації зарубіжних upstream-проектів "Газпрому", Валерій Гулев в ході робочої поїздки в лютому в Алжир провів переговори з президентом алжирської нафтогазової держкорпорації Sonatrach Абдельхамід Зергіном і головою правління Національного агентства з розвитку вуглеводневих ресурсів ALNAFT Сідом Алі Бетатою.

Сторони обговорили взаємодію в пошуку, розвідці та розробці родовищ вуглеводнів у Алжирі. "Зокрема, глава ALNAFT запросив Gazprom International взяти участь у четвертому раунді національного та міжнародного тендеру на розподіл нових перспективних площ для геологічного вивчення і подальшої розробки нафтогазових ресурсів Алжиру", – йдеться в повідомленні. У рамках цього тендеру на ліцензування вперше виставляється більше 30 ділянок, загальна площа яких перевищує 19% території країни.

Наразі Gazprom International продовжує роботу в рамках третьої фази геологорозвідувальних робіт на ділянці Ель-Ассель (El Assel), розташованому в нафтогазоносному басейні Беркин (Berkine) у східній частині Алжиру. У січні 2014р. розпочато буріння розвідувальної свердловини RSH-5 проектною глибиною 4100 м , мета якої оконтурити структуру Рурд-Сая (Rhourde Sayah) на півночі ділянки.

На початку 2009р. Gazprom International з часткою в 49% увійшов до проекту по ділянці Ель-Ассель, 51 % участі в якому належить Sonatrach. За результатами буріння в 2010 і 2012рр. на ділянці були виявлені два нових родовища вуглеводнів. При цьому на території ділянки є раніше відкрите газонафтове родовище Земле Ер- Реккеб (Zemlet Er Rekkeb).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:58

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.