Лютневі пенсії профінансовано на 53,5%

Пенсійний фонд України станом на 14 лютого профінансував виплату пенсій за лютий в обсязі 11,4 млрд. грн., що становить 53,5% від місячної потреби.

Про це заявив виконуючий обов'язки голови правління Пенсійного фонду України Василь Кравчук, повідомляє УНІАН.

"У лютому за станом на 14 число Пенсійний фонд профінансував 11,4 млрд. грн., що становить 53,5% від місячної потреби на виплату пенсій. За дев'ять робочих днів лютого до бюджету Фонду надійшло 5,1 млрд. грн. власних коштів, що становить 38% від планових завдань", – зазначив Кравчук.

За його словами, завдання з перерахування коштів до Пенсійного фонду платники єдиного соціального внеску на загальнодержавне соціальне страхування виконують нерівномірно. "Платники єдиного внеску Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Полтавської, Сумської областей, Києва та Севастополя перерахували коштів на виплату пенсій у розмірі 40-45% місячної потреби. Однак у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях та в Криму надходження становлять 24-31% від плану", – пояснив Кравчук.

За його даними, до кінця місяця в ПФУ очікують близько 10 млрд. грн. планових надходжень. "До кінця місяця залишається 11 робочих днів, і за цей час до Фонду повинно прийти майже 10 млрд. грн. Профільні міністерства, органи Пенсійного фонду та місцевих органів влади вживають усіх необхідних заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду та своєчасної і в повному обсязі виплати пенсій", – наголосив чиновник, заявивши, що всі пенсіонери до кінця місяця отримають належні їм кошти.

Кравчук також повідомив, що в січні обсяг пенсійних виплат склав 21,2 млрд. грн., а кількість пенсіонерів, які отримують пенсію та грошову допомогу в Україні, склала 13,5 млн. осіб.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:44

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.