У січні виробництво коксу зменшилося на 2%

Українські коксохімічні заводи (КХЗ) в січні поточного року скоротили виробництво металургійного коксу 6% вологості в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 2% - до 1,491 млн. т.

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на об'єднання коксохімічних підприємств "Укркокс" (Дніпропетровськ).

У грудні 2013р. виробництво коксу склало 1,453 млн. т.

Генеральний директор "Укркоксу" Анатолій Старовойт констатував, що заводи забезпечені вугіллям у повному обсязі, також вибирається коксівне вугілля вітчизняного видобутку.

"За перший місяць року ми повинні були вибрати 333,5 тис. т коксівного вугілля вітчизняного видобутку, а фактично викупили 384 тис. т, тобто вище зобов'язань. Правда, у одних компаній більше, в інших менше", - констатував співрозмовник.

При цьому він нагадав, що з початку 2014р. відмінено квотування імпорту вугілля, і за результатами I кварталу буде прийматися рішення про продовження або відміну такого порядку ввезення даного виду енергоносіїв.

Старовойт додав, що січень - не зовсім показовий місяць за виробничими показниками, але в цілому ситуація на рівні аналогічного періоду минулого року.

Глава "Укркоксу" підтвердив прогноз, що випуск сировини в 2014р. буде приблизно на рівні попереднього року.

Як повідомлялося, в 2013р. виробництво металургійного коксу 6% вологості скоротилося в порівнянні з 2012р. на 7,1% - до 17,596 млн. т.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 16:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.