В Англії через повені дешевшає елітна нерухомість

Нерухомість в деяких престижних районах у гирлі Темзи падає в ціні через повені, що затопили Англію, при цьому будинки, ймовірно, вже не підлягають страхуванню.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на агентство Bloomberg.

У січні в Англії випало найбільше з 1766г. кількість опадів, і в результаті в таких містечках, як Чертсі, Егемен і Датчет, затоплено близько 5,8 тис. будинків. Майже 55 тис. будинків загальною вартістю близько 21 млрд. фунтів ($35 млрд.) знаходяться у зоні ризику через високу ймовірність затоплення, свідчать дані ріелтора Savills Plc.

"Повені роблять колосальний вплив на вартість нерухомості", - заявив керуючий партнер George F White LLP Х'ю Фелл. За його словами, деякі будинки подешевшали більш ніж наполовину, і їх "практично неможливо продати".

Повені не становлять серйозної загрози для ринку нерухомості самого Лондона, де ціни виросли на 40% порівняно з рівнем квітня 2009р. Найсильніше постраждали райони в передмісті Лондона - так звані історичні села, розташовані у гирлі Темзи в графствах Беркшир, Хемпшир і Суррей. У період буму на ринку нерухомості в цих місцях спостерігався найшвидший ріст цін на житло у Великобританії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 1:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.