Ситуація в Україні незначно вплине на російські банки, - S&P

Вплив економічних і системних ризиків України на російський банківський сектор буде помірним, заявив у четвер журналістам провідний аналітик Standard & Poor's Сергій Вороненко.

"Ми очікуємо, що, можливо, деяким банкам доведеться створити додаткові резерви під втрати, але в цілому якогось масштабного, серйозного впливу на сектор в цілому ми не чекаємо, зважаючи на обмежене проникнення російських банків на український ринок", - цитує експерта "Интерфакс-Украина".

Як уточнив аналітик, кредити українським компаніям в основному зосереджені на балансах найбільших банків, портфель яких географічно диверсифікований. У той же час обсяг таких активів становить незначну частку по відношенню до сукупних активів банківського сектора Росії.

"Ми тут бачимо досить помірне залучення російських банків в українську економіку, будь то суверенний борг, борг корпоративних позичальників і взагалі кредити, надані українським позичальникам", - зазначив С.Вороненко.

За його словами, агентство уважно стежить за ситуацією на Україні і оцінює рівень економічних і системних ризиків цієї країни як високий. С.Вороненко зазначив, що в той же час економіка України вже давно показує високі ризики, тому цей фактор не може розцінюватися як абсолютно новий.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.