Російські авіакомпанії обмежують продажі квитків в Україні

ВАТ "Трансаеро", ВАТ "Аерофлот - російські авіалінії" і група S7 обмежують продажі своїх квитків в Україні через коливання курсу гривні.

Про це повідомили представники авіакомпаній, передає "Интерфакс".

"У зв'язку зі зниженням курсу гривні останнім часом намітився дисбаланс у бік продажів перевезень через BSP України (система взаєморозрахунків між агентами і авіакомпаніями), що завдавало шкоди російській агентській мережі. У цьому зв'язку "Трансаеро" з метою захисту своїх інтересів і мінімізації ризиків діяльності ввела обмеження на продаж українськими агентами перевезень, в яких відсутній сегмент перельоту між Україною і Росією", - повідомили в "Трансаеро".

"Аерофлот" увів додатковий збір при продажу квитків в Україну з пунктом початку перевезення за межами України", - повідомив представник компанії. Це пов'язано з різкими коливаннями курсу національної валюти, а не з політичною ситуацією в країні.

Група S7 в середу увечері також заборонила українським агентам продаж квитків, в яких немає ділянок Київ - Москва, Одеса - Москва чи Сімферополь - Москва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:37

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.