Мита на ввезення українських труб до Митного союзу не зміняться

Митний союз (МС) припинив повторне антидемпінгове розслідування з метою перегляду індивідуального розміру ставок антидемпінгових мит відносно деяких видів сталевих труб, що походять з України і ввозяться на єдину митну територію МС.

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення, опубліковане на сайті комісії у п'ятницю.

Розслідування припинено у зв'язку з відкликанням відповідної заяви. Як пояснили в Євразійській економічній комісії (ЄЕК), у зв'язку із зазначеними обставинами діючі зараз мита не зміняться.

Як повідомлялося тижнем раніше, антидемпінгові мита на ввезення деяких видів сталевих труб з України до Митного союзу (МС) могли не тільки не знизитися, а навіть зрости, свідчило повторне розслідування департаменту захисту внутрішнього ринку ЄЕК.

Згідно з матеріалами, розміщеними тоді на офіційному сайті комісії, за результатами розслідування була визначена наступна індивідуальна демпінгова маржа для підприємств української групи компаній "Інтерпайп": відносно обсадних труб - 40,94%, насосно- компресорних труб - 67,71%, нафтопровідних труб діаметром до 820 мм включно, газопровідних труб діаметром до 820 мм включно, гарячедеформованих труб загального призначення діаметром до 820 мм включно (НГП і ГД ОН труби) - у розмірі 19,73%.

У той же час всі діючі ставки антидемпінгових мит на таку продукцію встановлені в меншому розмірі. Причому якщо для НГП і ГД ОН труб відмінність чисто символічна (сьогодні діє антидемпінгове мито в 19,4% від митної вартості), то для перших двох видів трубної продукції працюють ставки менше певної повторним розслідуванням демпінгової маржі більш ніж удвічі й тричі, відповідно (для обсадних труб антидемпінгове мито зараз встановлене ​​на рівні 18,9%, для насосно-компресорних - на рівні 19,9%).

Як пояснювали в ЄЕК раніше, доповідь профільного департаменту комісії була опублікована для того, щоб зацікавлені сторони могли дати свої коментарі та уточнення. "Департамент захисту внутрішнього ринку їх проаналізує, після чого питання буде винесено на розгляд колегії комісії, яка вже прийме рішення про можливу зміну діючих індивідуальних ставок антидемпінгових мит для групи компаній "Інтерпайп", - додав співрозмовник.

Як повідомлялося, департамент ЄЕК заявив про початок повторного розслідування в цілях перегляду індивідуального розміру ставок антидемпінгових мит відносно деяких видів сталевих труб з України у квітні минулого року.

Рішення було прийнято на підставі результатів розгляду заяви ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ТОВ "Інтерпайп Ніко Тьюб", які є виробниками сталевих труб на Україні і здійснюють поставки до ТЗ.

Заяву від імені українських виробників сталевих труб було подано 28 лютого 2013р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 15:58

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.