Парламент почав звільнення Тимошенко

Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу щодо імплементації до національного законодавства положень ст. 19 Конвенції ООН проти корупції.

Як повідомляє "Интерфакс-Украина", за закон проголосували 310 народних депутатів.

Законопроект пропонує внести зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України, відповідно до яких, зокрема, передбачений у ст. 364 КК обов'язкова ознака даного злочину, яким є вчинення відповідних дій" з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або інтересах третіх осіб", замінюється на ціль одержання неправомірної вигоди; з Кримінального кодексу виключається, зокрема, ст. 365-1 "Перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми".

У ході обговорення документа депутати заявляли, що він дасть можливість звільнити екс-прем'єра України Юлію Тимошенко.

Виступаючи з трибуни парламенту, народний депутат Олександр Турчинов зазначив, що дана законодавча ініціатива приймається з тим, щоб "привести у відповідність законодавство України згідно з вимогами Європейського Союзу та резолюції ООН щодо боротьби з корупцією та протидією інших злочинів".

Він підкреслив, що саме формат цього законопроекту, його формулювання виписані відповідно до вимог ЄС. "Про необхідність декриміналізації цього питання і приведення законодавства у відповідність із цивілізованими умовами говорилося і на сесії ПАРЄ, і на засіданні Європарламенту. Наш обов'язок це зробити", - сказав Турчинов.

Політик підкреслив, що даний закон не скасовує статті, а змінює їх відповідно до міжнародних стандартів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, :21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.