Атомні станції країни працюють у штатному режимі, - "Енергоатом"

АЕС України працюють у штатному режимі і посилено охороняються підрозділами фізичного захисту ВП АЕС і військовими частинами внутрішніх військ МВС України.

Як повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на прес-службу "Енергоатому", на АЕС також забезпечується безперервність функціонування систем фізичного захисту АЕС, безумовне виконання вимог пропускного та внутрішнього режимів, посилений рівень охорони ядерних установок та ядерних матеріалів, заходів щодо запобігання виникнення кризових та надзвичайних ситуацій.

В умовах політичної кризи в Україні НАЕК "Енергоатом" виконує своє головне завдання - забезпечує безпечне функціонування АЕС України. Відповідно до закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" на компанію покладено функції експлуатуючої організації, яка відповідає за постійне підвищення рівня безпеки АЕС України.

За даними прес-служби, на сьогодні рівень безпеки діючих енергоблоків НАЕК "Енергоатом" відповідає національним і світовим стандартам, що підтверджено МАГАТЕ та іншими міжнародними організаціями. Робота енергоблоків відбувається у штатному режимі згідно із затвердженим графіком діяльності, виконується виробнича програма, проводяться всі заплановані заходи.

Персонал строго дотримується норм, правил і стандартів ядерної та радіаційної безпеки. Колектив ДП "НАЕК "Енергоатом" неухильно дотримується норм чинного законодавства. Ніяких проявів, що свідчать про можливість здійснення яких-небудь дій, які могли б привести до порушень умов безпечної експлуатації АЕС, не зафіксовано, зазначили в прес-службі "Енергоатому".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:20

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.