Україна повинна мати можливість приєднання до ЄС, - єврокомісар

Україна в майбутньому може отримати можливість приєднатися до ЄС, заявив член Єврокомісії з економічних питань Оллі Рен.

"Ми знаходимося на історичному роздоріжжі, і Європа повинна відповідати цьому моменту і бути здатною дати Україні можливість приєднатися (до ЄС - ред.) в середньостроковій або довгостроковій перспективі, якщо Київ буде відповідати умовам вступу", - сказав О.Рен в Сіднеї, де проходить зустріч міністрів фінансів країн G20, повідомляє "Интерфакс-Украина".

За даними британської газети "Гардіан", О.Рен також відзначив, що ЄС готовий надати значну фінансову підтримку Україні після того, як там буде сформовано новий уряд.

"Ми готові брати участь у наданні Україні значної фінансової допомоги після того, як буде досягнуто політичне рішення, засноване на принципах демократії, і після формування нового уряду, який буде серйозно налаштований на проведення інституційних та економічних реформ", - сказав єврокомісар.

"Гардіан" відзначає, що О.Рен став першим високопоставленим представником ЄС, який з моменту початку кризи в Україні в листопаді минулого року безпосередньо сказав про можливість її вступу до Євросоюзу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.