Короткострокова фіндопомога Україні повинна бути надана без умов, - євросоціалісти

Лідер групи соціалістів у Європейському парламенті Ханне Свобода висловився за беззастережне надання короткострокової фінансової допомоги Україні.

На прес-конференції в Страсбурзі у вівторок Х.Свобода висловив думку, що довгострокова фіндопомога повинна бути обумовлена ​​зобов'язанням проведення реформ, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Короткострокова допомога повинна бути надана зараз, щоб провести країну через найближчі тижні, але довгострокова допомога повинна бути надана на умовах реформ", - вважає він.

При цьому лідер групи соціалістів упевнений, що в процесі надання короткострокової допомоги лідируючу роль має взяти на себе Європейський Союз, і якщо не буде фінансування з боку Міжнародного валютного фонду, то Брюссель повинен надати макрофінансову допомогу.

Говорячи про ситуацію в Україні, Х.Свобода висловився за об'єктивне і незалежне розслідування відносно встановлення винних у насильстві.

"Ми проти реваншу, але за правосуддя. Не можна говорити, що ти відповідальний і будеш покараний", - упевнений європейський політик.

При цьому він вважає, що справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко має бути останнім випадком виборчого правосуддя в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.