У 2013р. Україна підписала держгарантій на 22,65 млрд. грн.

Україна в 2013р. підписала державні гарантії на суму 22,65 млрд. грн. при оговореному в державному бюджеті максимумі в 50 млрд. грн.

Про це повідомило інформоване джерело в уряді, передає "Интерфакс-Украина".

За його даними, із вказаної суми гарантії на 16 млрд. грн., або 70,8% від загальної суми за рік, були виписані за тиждень - з 24 по 30 грудня 2013р.

Джерело уточнило, що до цього терміну держгарантії за своїми зобов'язаннями отримали "Укравтодор" - 5 млрд. грн. за облігаціями (підписана в серпні), Міненерговугілля для завершення будівництва першої черги Дністровської ГАЕС - 1,5 млрд. грн. по кредиту Ощадбанку (підписана в жовтні) і Вінницька міськрада для оновлення автобусів і тролейбусів - 113,5 млн. грн. по кредиту Укргазбанку (підписана на початку грудня).

Наприкінці 2013р. найбільші держгарантії були надані НАК "Нафтогаз" - 5 млрд. грн. за облігаціями і $500 млн. по кредиту російського Газпромбанку та Державна іпотечна установа - 5 млрд. грн. за облігаціями.

Держгарантії на великі суми були також підписані "Укрєвроінфрапроекту" на будівництво лікарні "Охматдит" - 644 млн. грн. по кредиту Ощадбанку, "Держінвестпроекту" на реалізацію проекту "Відкритий світ" - 608 млн. грн. по кредиту Укргазбанку і Київраді на добудову ліній метрополітену - 500 млн. грн. по кредиту Укрексімбанку.

Крім цього, в останній тиждень минулого року держгарантії отримали Херсонська міськрада на будівництво шляхопроводу - 198,8 млн. грн. по кредиту Укргазбанку і Вінницька міськрада на будівництво трамвайної лінії - 36,4 млн. грн. по кредиту Укргазбанку.

Раніше в проспекті емісії єврооблігацій України вказувалася дещо менша сума держгарантій, надана в 2013р. - 21,9 млрд. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 2:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.