Януковича, Клюєва, Пшонку, Захарченка, Якименка і Шуляка повідомили про підозру у вбивствах

Ряду колишніх вищих посадових осіб України пред'явлено повідомлення про підозру в рамках розпочатого кримінального провадження за фактом вбивств під час масових заходів на Майдані Незалежності в Києві.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України у середу.

За інформацією прес-служби, про підозру оголошено, зокрема, екс-президенту Віктору Януковичу, екс-главі Адміністрації Президента Андрію Клюєву, екс-генпрокурору Віктору Пшонці, екс-главі МВС Віталію Захарченку, екс-голові СБУ Олександру Якименку, а також про відсторонення від займаної посади командувача Внутрішніх військ МВС України Станіславу Шуляку і ряду інших осіб.

"Кваліфікація злочинів поки не остаточна. В рамках розпочатого кримінального провадження проведені обшуки в приміщеннях Адміністрації Президента, РНБО, Нацбанку і колишній резиденції В.Ф. Януковича в Межигір'ї", - йдеться в повідомленні.

"Окремо слід зазначити, що в рамках цього виробництва буде дана правова оцінка діям колишніх керівників органів, які звільнилися або були звільнені із займаних посад", - повідомили в прес-службі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.